Forum Zakonu Vikings Yar

Witaj w swiecie Wikingów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-02-28 20:02:30

Urpianin

Emerytowany Viking

Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 33
Punktów :   

Taktyka

Mam niejsne wrażenie, że w tej wojnie trochę gramy metodą "kupą mości panowie". Przy tej taktyce to tylko depczemy sobie wzajemnie po piętach. Najczęściej to klikam i okazuje się, że gość już był atakowany, albo jest bez życia a jak go dopadnę, to jest bez grosza. I wychodzi na to że straciłem tylko czas.
Piszę to nie po to żeby tylko pomarudzić, ale żeby wywołać dyskusję, "co zrobić żeby się nie narobić ale żeby zarobić".
Trzeba jakichś propozycji i zmiany taktyki, bo ta wojna jeszcze potrwa bardzo długo (IMHO błędem było ustalenie limitu 5k srebrników przy tak małym zakonie)
Na początek dyskusji mam taką propozycję:
Robimy osobny wątek, w którym wypisujemy po kolei nicki wszystkich naszych przeciwników, każdy w osobnym poście. Następnie osoby, które delikwenta zaatakują edytują post (nie jestem pewien czy da się tu edytować post kogoś innego. Jeśli nie, to trzeba to zrobić inaczej) i dopisują godzinę ataku oraz ilość zdobytych srebrników (można też ew. ilość zadanych obrażeń, ale to nie jest konieczne).
Wyglądałoby to np. tak:
zajec
Urpianin 18:24  - 0 sr
Konewa 19:40 - 0 sr
itd.

W ten sposób będzie można zawsze przed atakami sprawdzić kto już dawno "leży odłogiem" i że trzeba go pojechać. I nie będzie się czaiło na zawodnika, który przed chwilą został pojechany.
Czekam na inne, lepsze propozycje.

Offline

 

#2 2007-02-28 21:43:41

Delkor

Rada Zakonu; Administrator Forum; Specjalista od działek; Farmer

3814119
Call me!
Skąd: Gdynia miasto z morza wyrosłe
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 317
Punktów :   

Re: Taktyka

Cenna uwaga ale jak widzisz z logowaniem sie na forum zewnetrznym jest problem nie zalogowali sie wsie zakonniki wiec skopuje ten temat i wrzuce na wiadomosc do wszystkich pewnie dotrze szybciej


Gdzie zło znajdziesz, mień to złym
  I nie zostaw wrogów w pokoju
  Niech cię zło nigdy nie pociąga,
  Miej upodobanie w dobrym

Offline

 

#3 2007-02-28 22:51:10

Bragi Ragnarson

Zakonnik

3654108
Skąd: skondinąd
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 102
Punktów :   

Re: Taktyka

Ja proponował bym podzielić wroga według poziomów co prawda ludzi z o wiele mniejszym lev i tak pozostawiam innym a staram zajmować sie tymi silniejszymi


"I Oto stałem się Siwa, niszczycielem światów"
R.J.Oppenheimer

Offline

 

#4 2007-03-01 04:47:42

Urpianin

Emerytowany Viking

Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 33
Punktów :   

Re: Taktyka

Bragi Ragnarson napisał:

Ja proponował bym podzielić wroga według poziomów

Bragi, jedno nie wyklucza drugiego. Wiadomo ja nie dopisywałbym się pod nickiem IronMan. Nawet nie zaglądałbym do niego żeby sprawdzać kiedy go pojechano

Offline

 

#5 2007-03-05 00:20:12

RAKUS

Rada Zakonu

9064324
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 151
Punktów :   

Re: Taktyka

inną taktykę można zastosowac odnośnie RW (szczególnie tych na srebrniki) wklejamy je na forum główne dopiero pod koniec dnia - przeciwnik zobaczy wtedy ile stracił na wieczór lub na drugi dzień, zawsze to jakiś element zaskoczenia


Co dwunasty człowiek na Ziemi ma broń palną.
Pytanie tylko... jak uzbroić jedenastu pozostałych.
Zasady można łamać... Tak jak ludzi...
proszę klikajcie http://t1.bloodwars.pl/r.php?r=51585

Offline

 

#6 2007-03-06 09:02:43

rzuf

Do Waszych usług, trefniś zakonny

1406929
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 667
Punktów :   

Re: Taktyka

Rakus to w sumie dobra uwaga, nastepnym razem mozna tak zobic


http://img297.imageshack.us/img297/2629/wisla4sxxy3ym9.gif
http://img505.imageshack.us/img505/8869/vistake7oy4.png
"Tylko 2 rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota; i nie jestem pewien co do wszechświata"
A. Einstein

Offline

 

#7 2007-03-06 10:12:12

Delkor

Rada Zakonu; Administrator Forum; Specjalista od działek; Farmer

3814119
Call me!
Skąd: Gdynia miasto z morza wyrosłe
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 317
Punktów :   

Re: Taktyka

w sumiekady zgrany zakon wkleji swoje przegrane walki we wlasnym forum wiec nie powinno to byc zaskoczeniem, a poruszajac juz temat wklejania rw z walk i tych wygranych i przegranych to nie widze sensu wklajania tych ponizej regulaminowego rw nawet na forum wewnetrznym lepiej zrobic taka rozpiske jak proponuje sie tu w temacie i tam wklejac pojechany o .... zdobyto ......srebra i to rozwiazuje problem. Uprzedzajac zaraz zdanie ze moga oszukiwac przez podrabianie rw uwazam ze rozwiazanie w stylu zakaz kasowania rw przez okres trwania wojny bylby dobrym rozwiazaniem na tym etapie chyba wszyscy zakonnicy maja premium z tego co uzbierali


Gdzie zło znajdziesz, mień to złym
  I nie zostaw wrogów w pokoju
  Niech cię zło nigdy nie pociąga,
  Miej upodobanie w dobrym

Offline

 

#8 2007-03-06 10:42:43

rzuf

Do Waszych usług, trefniś zakonny

1406929
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 667
Punktów :   

Re: Taktyka

Delkor tylko wiesz, wojna z TDK np. Myslisz, ze oni patrzyli kto ile od nich stracil?
A co do walk ponizej progu, o tyle pomocne, ze widac czy ktos walczyl i nie mial farta i dlatego malo zarobil, czy moze po prostu mial walki w d...


http://img297.imageshack.us/img297/2629/wisla4sxxy3ym9.gif
http://img505.imageshack.us/img505/8869/vistake7oy4.png
"Tylko 2 rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota; i nie jestem pewien co do wszechświata"
A. Einstein

Offline

 

#9 2007-03-06 11:12:53

Delkor

Rada Zakonu; Administrator Forum; Specjalista od działek; Farmer

3814119
Call me!
Skąd: Gdynia miasto z morza wyrosłe
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 317
Punktów :   

Re: Taktyka

rzuf napisał:

Delkor tylko wiesz, wojna z TDK np. Myslisz, ze oni patrzyli kto ile od nich stracil?
A co do walk ponizej progu, o tyle pomocne, ze widac czy ktos walczyl i nie mial farta i dlatego malo zarobil, czy moze po prostu mial walki w d...

oj bo zasmiece forum swoi walkami ktore stoczylem ale dalem sobi spokoj z wklejaniem a uwierz mi bylo tego troche, po prostu takie jest moje zdanie ale musze sie z toba zgodzic ma to jednak byc odzwierciedleniem tych mniej aktywnych i slabszych graczy czy faktycznie uczestniczyli w tej wojnie czy olali temat o tym zapomnialem ze nie wszyscy sedza z upoem maniaka i leja wroga az milo
takze nie traktowac mojego poprzedniego postu serio taka luzna dyskusja skoro rada kaze wklejac to wklejac i bez dyskusji
prosze o lagodny wymiar kary za to ze ja od srody zeszlego tygodnia olalem wklejanie tych nizszych RW


Gdzie zło znajdziesz, mień to złym
  I nie zostaw wrogów w pokoju
  Niech cię zło nigdy nie pociąga,
  Miej upodobanie w dobrym

Offline

 

#10 2007-03-06 14:33:27

Bragi Ragnarson

Zakonnik

3654108
Skąd: skondinąd
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 102
Punktów :   

Re: Taktyka

Wklejałem tylko grupowo bo na pojedyncze posty to mi żal czasu było:P A samo wklejanie ma część a co do premium to właśnie mam mały problem z rubinkami:/


"I Oto stałem się Siwa, niszczycielem światów"
R.J.Oppenheimer

Offline

 

#11 2007-03-06 14:48:24

RAKUS

Rada Zakonu

9064324
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 151
Punktów :   

Re: Taktyka

przyznam się szczerze że nie chciało mi sie wklejać walk poniżej 20 sr chociażby z tego wzgledu że forum zewnętrzne strasznie zamulało i potrafiło doprowadzić człowiek  czasami do szału , ale jak teraz mamy forum zewnętrzne to myślę że sytuacja się zmieni


Co dwunasty człowiek na Ziemi ma broń palną.
Pytanie tylko... jak uzbroić jedenastu pozostałych.
Zasady można łamać... Tak jak ludzi...
proszę klikajcie http://t1.bloodwars.pl/r.php?r=51585

Offline

 

#12 2007-03-06 17:37:54

rzuf

Do Waszych usług, trefniś zakonny

1406929
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 667
Punktów :   

Re: Taktyka

Ludzie! Pierwsza sprawa: Rada, rada ale nikt nie jest doskonaly, jestem samokrytyczny i wiem, ze wiele rzeczy robie do dupy! Wiec nie wylatywac mi z tekstami, ze jestem w radzie i co powiem to swiete. Jak jest cos w formie rozkazu to licze na to, ze sie zastosujecie, ale jak pisze luzno, pytam to mozecie mnie od debili wyzywac i mowic co uwazacie za idiotyzm! Kazdy pomysl sie liczy i kazdy bedzie rozpatrzony, dzieki temu dazymy do doskonalosci
A sprawa RW.... no coz.... tez "paru" nie wkleilem, jednych dlatego ze forum "hulalo" jak Kubica na torze, drugim razem przy wchodzeniu na uczelni na funkcje "odpowiedz" na palmtopie wieszal mi sie system, innym znowu razem czasu nie bylo...
Nikt nie ma o to pretensji.


http://img297.imageshack.us/img297/2629/wisla4sxxy3ym9.gif
http://img505.imageshack.us/img505/8869/vistake7oy4.png
"Tylko 2 rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota; i nie jestem pewien co do wszechświata"
A. Einstein

Offline

 

#13 2007-03-06 17:42:39

Delkor

Rada Zakonu; Administrator Forum; Specjalista od działek; Farmer

3814119
Call me!
Skąd: Gdynia miasto z morza wyrosłe
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 317
Punktów :   

Re: Taktyka

hehe widze ze wiecej jest nas oj nieladnie Den sie pogniewa


Gdzie zło znajdziesz, mień to złym
  I nie zostaw wrogów w pokoju
  Niech cię zło nigdy nie pociąga,
  Miej upodobanie w dobrym

Offline

 

#14 2007-03-09 01:00:02

Delkor

Rada Zakonu; Administrator Forum; Specjalista od działek; Farmer

3814119
Call me!
Skąd: Gdynia miasto z morza wyrosłe
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 317
Punktów :   

Re: Taktyka

hmm a odbiegajac nieco od tematu wie ktos co sie dzieje z naszym "radnym" Awzanem bo w grze widze bywa /nawet w chwili postu pisania był/ ale to nie ten sam czlowiek nie udziela sie, nie slychac nie widac nie czuc ze wogole z nami gra na forum nie napisal ani jednego postu czyzby jakies problemy czy mze chec udzielania sie w zakonie minela. A swoja droga widze ze coraz bardziej zaczynamy byc zgranym zakonem pod wzgledem zrabowanej kasy na leb jestesmy 5 pod wzgledem sredniej zakonnej tez nie mamy sie czego wstydzic no i musze przyznac ze bynajmnej na razie nasi "najemnicy" zaskoczyli mnie na maksa coz panowie aby tak dalej i tak znajac zycie pierwsza wojna zweryfikuje wszystkie opinie


Gdzie zło znajdziesz, mień to złym
  I nie zostaw wrogów w pokoju
  Niech cię zło nigdy nie pociąga,
  Miej upodobanie w dobrym

Offline

 

#15 2007-03-09 10:03:26

rzuf

Do Waszych usług, trefniś zakonny

1406929
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 667
Punktów :   

Re: Taktyka

Co do Awzana, jak tylko bede mial chwile to porusz sprawe z Den'em


http://img297.imageshack.us/img297/2629/wisla4sxxy3ym9.gif
http://img505.imageshack.us/img505/8869/vistake7oy4.png
"Tylko 2 rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota; i nie jestem pewien co do wszechświata"
A. Einstein

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.butterflies.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.rww.pun.pl www.laura-samojlowicz.pun.pl