Forum Zakonu Vikings Yar

Witaj w swiecie Wikingów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-03-01 08:27:11

Delkor

Rada Zakonu; Administrator Forum; Specjalista od działek; Farmer

3814119
Call me!
Skąd: Gdynia miasto z morza wyrosłe
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 317
Punktów :   

Wasze propozycje

/WYBACZCIE ZE NIE WKLEJAM OSOBNO I Z WASZYMI AVATARKAMI ALE ZA DUZO ZABAWY ALE CHODZI O ODDANIE HISTORII/

Jesli macie jakies pomysly, podzielcie sie nimi!
Beitrag vom 24.01.07 , 20:19:44
RAKUS

    proponuję aby założyć forum na zewnętrznym serwrze chociażby dlatego że to forum jest mało funkcjonalne, zamulone i ogólnie jest bee
Beitrag vom 26.01.07 , 16:05:14
rzulfik

    ja uwazam ze nie jest to konieczne, problem pojawia sie taki: kolejny adres, kolejne okienko do otwarcia, ludzie beda omijali wiadomosci z jednego badz drugiego forum bo szansa na przeoczenie istotnej sprawy bedzie 2x wieksza. Ale kwestia otwarta, jestem ciekaw jak widzi to reszta czlonkow???
Beitrag vom 26.01.07 , 17:12:20
Tomixk

    Ja bym był za zewnętrznym forum to na BK nie podoba się mi strasznie muli
Beitrag vom 26.01.07 , 18:59:45
Muerte

    Ja tam jestem za forum zewnętznym ale wtedy to z BK musiało by byc nieużywane żeby nik nie przeoczył ważnych informacji.
Beitrag vom 26.01.07 , 21:33:26
RAKUS

    ważniejsze wiadomości można przekazywać poprzez komunikację wewnętrzną i tak każdy sprawdza komunikaty i zostaje też GG
Beitrag vom 26.01.07 , 23:07:51
rzulfik

    Pytanie pierwsze, czy ktos jest chetny do zrobienia forum zewnetrznego?
Beitrag vom 27.01.07 , 00:43:22
Denarath

   

Nie sądzicie, że z forum zewnetrznym byłoby jeszcze więcej roboty ?!?

Poza tym logiczną rzeczą jest, że czasami muli BK bo dużo ludzi siedzi.

Poza tym w rzeczy samej bylibyście bardziej ''nierozgarnięci'' i tracilibyście czas na osobne wchodzenie do innego forum......poza tym to forum jest wystarczające (nikt z zewnątrz nie ma dostępu)
Beitrag vom 27.01.07 , 02:02:05
Bragi Ragnarson

    Zastanawia mie sens slowa "nierozgarnieci" w twojej wypowiedzi:P
Beitrag vom 27.01.07 , 12:26:39
Awzan


    zgadzam sie z denarathem. Forum zewnetrzne bylo by bez sensu bo inni mieli by do niego dostep. Tego forum nikt nie widzi jestesmy tylko my i latwo go znalezc bo jest pod reka a nie szukanie go na zewnetrznym forum. Jesli wam zamula to poczekajcie
Beitrag vom 27.01.07 , 14:05:24

nie koniecznie muszą osoby niepowołane zaglądać na forum zewnętrzne na ogame w sojuszu mamy forum z którego korzystać mogą tylko  członkowie sojuszu bo dostęp jest przyznawany przez operatora forum


Gdzie zło znajdziesz, mień to złym
  I nie zostaw wrogów w pokoju
  Niech cię zło nigdy nie pociąga,
  Miej upodobanie w dobrym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radio-hajnowka.pun.pl www.raiders-l2.pun.pl www.priv-longju2.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl www.animenarutogame.pun.pl