Forum Zakonu Vikings Yar

Witaj w swiecie Wikingów


#1 2007-03-26 13:50:51

Muerte

Gość

Gdzie jest Alcatraz

Tak jak w temacie albo ich nie widze albo taki zakon nie istnieje!!!

 

#2 2007-03-26 14:18:47

rzuf

Do Waszych usług, trefniś zakonny

1406929
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 667
Punktów :   

Re: Gdzie jest Alcatraz

zalozyli nowy zakon      [WB]      Wojownicy Browarka, zrobili czyszczenie szeregow.


http://img297.imageshack.us/img297/2629/wisla4sxxy3ym9.gif
http://img505.imageshack.us/img505/8869/vistake7oy4.png
"Tylko 2 rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota; i nie jestem pewien co do wszechświata"
A. Einstein

Offline

 

#3 2007-03-28 18:09:29

 Denarath

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 35
Punktów :   

Re: Gdzie jest Alcatraz

Bracia Wkikingowie

(1)Cóż się stało z dawną potęgą ? Nieistnieje.....stado pozbawione przywódcy nie jest nawet w połowie tak groźne jak niegdyś. Jednak zawsze można wykorzystać pojedyncze jednostki do ulepszenia potęgi własnej.
Obydwa zakony dążyły do tego samego celu :   ''stop mass''. Może i waleczny miesniak wydał się większości z was nieprzyjemnym gościem i poczuliście do niego uraze. Pozostaje pytanie ''Dlaczego nie przejąć jego ludzi''.
Oczywiście pamiętajmy, że niektórzy żywią dumę wobec siebie i swych idei...tak też my zresztą czynimy.
My powstaliśmy z ''masowych popiołów'' i utworzyliśmy potęge. Czy jednka wystarcza wam potęga silna i zgrana, dążąca do sukcesjii i uzyskująca ją ? Odpowiedź ? Na pewno TAK. Dlaczego, więc ten post ? Abyście mogli dążyć do osiągnięcia kolejnego progu w wędrówce do wyższych stopni drogi idei. Nie wiadomo jak zakończyłyby się te negocjacje. Tak czy owak prosze was o wypowiedzi. I pamiętajcie, że przeszłośc nie zawsze powinna być drogą do lepszej PRZYSZŁOŚĆI.
Niechaj Odin poprzez swą nieskończoną mądrośc pozwoli wam wybrać właściwą drogę................
Ja was prowadziłem, prowadzę, i prowadzić będe dlategóż zamierzam, abyście byli wywyższani w chwale niczym sokół wspinający się w skaliste przestworza na wiosennym wietrze.
Uraze pokażcie wszystkim. Nie kryjemy przed sobą nic, razem dążymy do celu, razem go osiągamy, razem przez modlitwe, topór wojenny, rzeź i łup uzyskujemy to do czego dążyliśmy.


(2) Oni wyznają browarek CZy, aby obrażeni byli smakiem naszego płonącego w gardle grogu



Tak oto powstała kolejna mowa do wikingów


Here I stand, helpless and left for dead.
Close your eyes, so many days go by.
Easy to find what's wrong, harder to find what's right.
I believe in you, I can show you that I can see right through all your empty lies.

Offline

 

#4 2007-03-28 18:14:34

kytorr

Zakonnik

1058812
Zarejestrowany: 2007-03-08
Posty: 35
Punktów :   

Re: Gdzie jest Alcatraz

denarth zapomniałes jeszcze o dziewicach które zdobywamy heh :-) pozdrawiam przemowa iscie piekna gratuluje polotu artystyznego

Offline

 

#5 2007-03-28 18:17:49

fight

Rada Zakonu

Zarejestrowany: 2007-03-05
Posty: 348
Punktów :   

Re: Gdzie jest Alcatraz

lubilem na nich zdobywac PD ale teraz juz ich nie widac i nie pamietam kto tam byl wiec jesli ktos z nich do nas dolaczy to nie mam nic przeciwko

Offline

 

#6 2007-03-28 18:27:46

Delkor

Rada Zakonu; Administrator Forum; Specjalista od działek; Farmer

3814119
Call me!
Skąd: Gdynia miasto z morza wyrosłe
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 317
Punktów :   

Re: Gdzie jest Alcatraz

nie wiem Den co ty tam zarzywasz za uzywki ale loty pismienne to ty masz po tym niezle
jesli chodzi o przejecie ich zawodnikow do naszej ligi to jesli tylko beda dobrymi graczami to jestem za a nawet przeciw wiec niech kazdy jak zna kogos to niech go proboje zwerbowac


Gdzie zło znajdziesz, mień to złym
  I nie zostaw wrogów w pokoju
  Niech cię zło nigdy nie pociąga,
  Miej upodobanie w dobrym

Offline

 

#7 2007-03-28 21:39:22

rzuf

Do Waszych usług, trefniś zakonny

1406929
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 667
Punktów :   

Re: Gdzie jest Alcatraz

Jesli chodzi o to, to o tym samym myslelismy z Rakusem 2 dni temu Wiec wszyscy bierzemy sie za prace i zapraszamy ludzi z dawnego Alca do nas! Ja juz zaczynam, Wy robcie to samo.

A co bierze Den to nie wiem, wiem ze Szekspir mial tak po zielu W koncu znaleziono w jego ogrodku zakomana faje i resztki listkow


http://img297.imageshack.us/img297/2629/wisla4sxxy3ym9.gif
http://img505.imageshack.us/img505/8869/vistake7oy4.png
"Tylko 2 rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota; i nie jestem pewien co do wszechświata"
A. Einstein

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teampoland.pun.pl www.butterflies.pun.pl www.laura-samojlowicz.pun.pl www.nomos.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl