Forum Zakonu Vikings Yar

Witaj w swiecie Wikingów


#1 2007-03-05 14:30:13

Konewa

Emerytowany Viking

9754318
Zarejestrowany: 2007-03-05
Posty: 47
Punktów :   

Konewa

Witam wszystkich Mam na imię Bartek mam 20 lat jestem alkoholikiem Studiuje Stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie tak więc mam raczej unormowane zajęcia ale czasem zdążają sie imprezy i różne inne opcje:p więc nie martwcie sie że mnie nie ma jak wrócę na pewno wszystko nadrobię i odpiszę. Podobnie jak Urpianin rożnie wiodło mi się z zakonami na tym serwie ale doświadczenia nabrałem na 3 serwie gdzie stworzyliśmy bardzo zgrany zakon który w wojnach jest niepokonany. Na 2 serwie pierw byłem w JAp ale jak to na początku mało sie wie i nie wszystko dobrze sie robi tak więc zakon rozpadł sie po zrezygnowaniu władz z gry i nie zostawieniu nikomu władzy. Przeszedłem do Blood Knigt bo założyciel twierdził że to super sojusz i w ogóle . Po przejściu okazało się jednak że ludzie tylko tam wegetują a niektórzy wręcz twierdzą ze po co jakaś aktywność przecież zakon jest od tego żeby tylko chronił. Zaproponowałem im wypowiedzenie wojny z Black Rose aby sie sprawdzić odpowiedziało tylko parę osób że bardzo tego chcą. Gdy wypowiedziałem wojnę większość ją olała wiec ją przegraliśmy ale zapamiętałem osoby które walczyły i dla tego ściągnąłem tu MafiaMen'a. Denarath zaproponował mi przejście do was i nie żałuje bo lubię zakony aktywne i dobrze zgrane. Zapowiada sie miła współpraca

Ostatnio edytowany przez Konewa (2007-03-05 14:30:29)


http://img237.imageshack.us/img237/7604/konewkakx6.jpg

Offline

 

#2 2007-03-05 18:51:57

RAKUS

Rada Zakonu

9064324
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2007-02-28
Posty: 151
Punktów :   

Re: Konewa

bardzo słusznie wybrałeś nasz zakon gdyż stworzony został ze starej wiary która potrafi się dogadać i współpracować i tego oczekujemy od nowych członków a będziemy wśród elity zakonów 2 serwa


Co dwunasty człowiek na Ziemi ma broń palną.
Pytanie tylko... jak uzbroić jedenastu pozostałych.
Zasady można łamać... Tak jak ludzi...
proszę klikajcie http://t1.bloodwars.pl/r.php?r=51585

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.raiders-l2.pun.pl www.priv-longju2.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl www.animenarutogame.pun.pl